O firmie

Misja

   Realizacja inwestycji budowlanych z poszanowaniem środowiska naturalnego, zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów i komfort użytkowników.

Strategia

   Jesteśmy firmą, w której klient i jego potrzeby są stawiane zawsze na najwyższym miejscu. Rozwój i wzrost Spółki oparty jest na wdrażaniu, zarządzaniu i dokumentowaniu jakościowych usług budowlanych na wszystkich etapach, zaś podstawowy cel długofalowej strategii rozwoju firmy oparty jest na zasadzie pełnego zadowolenia naszych klientów.

Aktualny projekt

    Aktualnie realizowany projekt Spółki to Osiedle domów jednorodzinnych we Wrzesinie, gmina Jonkowo, woj. warmińsko – mazurskie, przy ulicy Jaworowej. Jest to niezwykle kameralna i urokliwa inwestycja, dla poszukujących niezwykłego klimatu i
bliskiego kontaktu z przyrodą. Domy zapewniają swoim mieszkańcom wspaniały azyl, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

    Spółka, w etapie I, wybudowała 5 domów jednorodzinnych, które są już zasiedlone. W etapie II powstaje kolejnych 12 domów jednorodzinnych.
    Budowane domy jednorodzinne mają powierzchnię użytkową od 120 do 160 m², są o architekturze nawiązującej do domów wiejskich, dwukondygnacyjne, dachy dwuspadowe. Domy cechuje funkcjonalny układ pomieszczeń – otwarta przestrzeń na parterze wspaniale integrująca życie każdej rodziny. Z salonu można wyjść na zewnętrzne patio i cieszyć się malowniczą, leśną okolicą. Na parterze jest też kuchnia, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze (z łatwością do wykorzystania jako pralnia) z bezpośrednim dostępem do garażu. Na piętrze 3 lub 4 pokoje, w zależności od typu domu. Wszystkie pokoje są bardzo jasne, dobrze oświetlone dzięki dużej ilości
okien, w tym również połaciowych.
    Domy położone są na działkach o powierzchni 3000 m² każda, co daje możliwość ciekawej aranżacji i zagospodarowania, w tym założenia sadu czy ogrodu.
    Poza domem mieszkalnym, na każdej działce może zostać wybudowany budynek gospodarczy o pow. 30 m², który może służyć na prowadzenie działalności gospodarczej, do realizacji prawie każdego hobby albo być garażem na drugi samochód.

Lokalizacja osiedla

Osiedle jest położone bezpośrednio przy drodze nr 527 Olsztyn-Morąg-Pasłęk w odległości:

  • do centrum Olsztyna – 19 km
  • do Gietrzwałdu (i miejsca Objawień Matki Boskiej) – 5 km
  • do centrum Wrzesiny – 2 km
  • do Morąga – 28 km
  • do Jonkowa – 10 km
  • do Łukty – 12 km

    Osiedle położone jest w malowniczej, leśnej okolicy w bliskim sąsiedztwie pięknego Jeziora Giłwa – niespełna 1,5 km, idąc przez śliczny las. W Rentynach nad jeziorem, położone są liczne ośrodki wypoczynkowe, plaże, molo oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

    Wrzesina to wieś położona w południowej części gminy Jonkowo, przy drodze wojewódzkiej Olsztyn – Morąg. Wrzesina to rozwijająca się wieś warmińska, w której znajduje się szkoła podstawowa (wraz z salą gimnastyczną i biblioteką), świetlica Gminnego Ośrodka Kultury w Jonkowie, kościół parafialny pw. św. Marii Magdaleny, Ochotnicza Straż Pożarna, sklepy, gospodarstwo agroturystyczne, leśniczówka ze stadniną koni oraz szkółka roślin ozdobnych.  We Wrzesinie funkcjonuje również klub piłkarski KS Wrzesina dysponujący stadionem.
    Atutem Osiedla jest jego skomunikowanie z miejscowościami położonymi na terenie Gminy Jonkowo
oraz z Olsztynem poprzez gminną komunikację autobusową.